Freyja.

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Ya işte ayarlamaya çalışıyorlar, tanıdık varmış. Bir de yazıcı olabilirmiş iyi pc kullanır zaten bilgisayar markasında yönetici belki bu yönden bırakmazlar diye bakıyoruz. Lüleburgaz çıktı da doğu deme ya...
Şoför olan var'mı diye el kaldırtıyorlar .. Zimmetine el arabası veriyorlar .. Meslekle o işler zor .. dışarıdan tanıdık değil gittiği yerde yazıcılık yapan asker seçiyor kendisinden sonra kalacak olan kişiyi yani eskiden oluyor'muşta artık olmuyor o işler.. Hayırlısı olsun... Doğuya düşerse çok rahat edecek ama.. Muhtaç kalmaz kimseye rahat oralar batı'ya düşerse eli selamlamaktan ağrır.. Hayırlısı olsun ya.. Sevgi aşk olunca bende yumuşuyorum inşaallah hayırlısı olur sizlerin adına ..

Medeni Hal
Şoför olan var'mı diye el kaldırtıyorlar .. Zimmetine el arabası veriyorlar .. Meslekle o işler zor .. dışarıdan tanıdık değil gittiği yerde yazıcılık yapan asker seçiyor kendisinden sonra kalacak olan kişiyi yani eskiden oluyor'muşta artık olmuyor o işler.. Hayırlısı olsun... Doğuya düşerse çok rahat edecek ama.. Muhtaç kalmaz kimseye rahat oralar batı'ya düşerse eli selamlamaktan ağrır.. Hayırlısı olsun ya.. Sevgi aşk olunca bende yumuşuyorum inşaallah hayırlısı olur sizlerin adına ..
Hadi ya biz onlar seçiyor diye biliyorduk, teşekkürler. :( İnşallah sürülmez...

• Beğen
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Hadi ya biz onlar seçiyor diye biliyorduk, teşekkürler. :( İnşallah sürülmez...
Benim çok diplomam var albay'da vardı izmirden amasya'ya sözü geçmedi... Yazıhanede bırakacaklardı beni sözde.. Orada yazıhanedeki asker tekirdağlıydı kendi tekirdağ'dan gördüğü tanıdığı kişiyi yanına aldı seçti sen bizim oranın adamısın diye.. Yani haksızlık bu o çocuk serseriydi mesela ben okumuş çocuk :D İşi bilmeyenleri alıyorlar hoş iş bilmesine gerek yok basit şeyler yapıyorlar zaten iç hizmette ama işte rahatlık oluyordu.. Hayırlısı olsun ya..

Medeni Hal
Benim çok diplomam var albay'da vardı izmirden amasya'ya sözü geçmedi... Yazıhanede bırakacaklardı beni sözde.. Orada yazıhanedeki asker tekirdağlıydı kendi tekirdağ'dan gördüğü tanıdığı kişiyi yanına aldı seçti sen bizim oranın adamısın diye.. Yani haksızlık bu o çocuk serseriydi mesela ben okumuş çocuk :D İşi bilmeyenleri alıyorlar hoş iş bilmesine gerek yok basit şeyler yapıyorlar zaten iç hizmette ama işte rahatlık oluyordu.. Hayırlısı olsun ya..
Acaba oradaki yazıcı çocuğu bulabilir miyiz ya :D

• Haha
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
@Melly, Asker'deki adama öyle kolay ulaşamazsın :love: @Kerem komutan askerde ona sorsana bunları danış istersen o bu işin içinde..

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
@Melly, Özelden danış bildiği birşey varsa yardımcı olur bilgi verir sana.. :cay:

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Başlık güncellendi..

Geri
Üst Alt