Bi konu

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Sana söylemiştim benden o dediğin vasıflı insan olmaz..benden olsa olsa yar arayana yar' bela arayana yara olur.. şapkamı önüme koyup düşündüm.. zira önce şapkasını önüne koymalı diyenlere hasat olsun diye bunu yaptım.. verim aldım ama ben bir ot bitki değildim.. ironi içine gerçeklerimi gömdüm.. ömrümsün diyenlerin ömürlerine suikast yaptığına şahit oldum.. kimse kalıcı değil kalıcılık adına hatıralarımı nesilden nesile aktarmayı seçtim.. ben ben ben ve ben hep ben diyesimlerle yürüdüğüm bu yolda arkamdan bıraktıklarımla anılacağım.. ne bıraktığıma dair hiç bir fikrim olmasada bu inancımı en yüksek zirvede aklımda tutacağım.. çünkü ben muhteşemim nimetim kendime verilmiş bir armağan her insan gibi kendi içimdeki o bencil kişiyim.. insanın kendisinden değerli gördüğü herşey'e kapalı algılarım yaralarım var sargıladım.. kanım akmaz kessen belki yinede kan damar birlikteliği ile atıyor bu nabzım.. sen beni yanlış anladın bende anladığın o yanlışı sana kalkan yaptım.. kusurlarımla kusuruma bakmayacaksan samimiyetine inanmamam gerekiyor.. kusuruma bakmadan kusurlu oluşum bana bir ihanettir.. söylemeyeceksen zararlı yanlarımı benim seninle ne işim olabilir? iki bedenin buluşmasında'ki amaç zevki sefa kalbin birleşmesi aşk'a bir cefa' derdi gizlemek ayıp değil erdemliliğe karşı müdafa' canını yaktıklarım insan değil sanılanın aksine onlar gürüh içinde sorun çıkaranlar.. hakkı gösterip haksızlık yapanlar umarsızca göz yumanlar kendisinden üstün olan herşeye tapanlar.. doğru analiz et beni kimseye benzemem diyenlerin o kimsesi yer yüzünün delisi kendi evinin beyfendisi.. takmam dediği herşeyin sorunlusu icat çıkarırcasına dert üretenlerin ilk canlısı hayallerinin heycanı kendisiyle nişanlısı bak ben deliyim gerçek delilerin bir üstü akıllısı sana göre olanların bana göresi bunun tam tersi.. bana deli diyenin akıl yoksulluğu yaşadığı gerçeği' vuruyor anlamlar anlamsız özellikli sen gibileri.. atar değil bu batar' sözler inci tanesine benzeyen göz kendi cüssesi kadar manzaraları süzer.. noktalarım virgüllerim bütün anlamlarımı keser o yüzden kullanmıyorum imla kuralı özgürlüğüne düşkün çünkü bu dizeler.. ne anlarsan anla anlamadığınla gelme el elden üstünlüğünü kanıtlamışsa üstünlüğünü kendine göster..

Okuyamadım çok uzun ilk gözüme çarpan yazı ömrümsün diyenlerle başlayan satır alıntılayamadım. Emeğine sağlık

atar değil bu batar' sözler inci tanesine benzeyen göz kendi cüssesi kadar manzaraları süzer..

Süper söz dizeleri :ce;

Virgül nokta olsa eminim daha güzel olacak. Galiba bu yorumu yapacağımı tahmin edip onuda yazmış :D
noktalarım virgüllerim bütün anlamlarımı keser o yüzden kullanmıyorum imla kuralı özgürlüğüne düşkün çünkü bu dizeler..

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Neyi farkettim biliyor'musunuz.. Şimdi bu lirik bunu alt altta bölersen şiir olur.. Ama kafiye şeması ölçülü çıkmaz.. Çünkü konuşma biçimli bir şarkı sözü mantığında anlık klavye'ye yansıma...

Şimdi siz iyi kötü okuyorsunuz.. Aradan söz çıkarıyorsunuz.. Bende öyle severim tamamı olarak değil parça olarak bakarım olaya..
Ama yanlış anlamayın sakın anlamıyorsunuz anlamında değil.. Pek ilgili olmasanızda kendi kalemimden olduğu için ve beni tanıdığınız sohbetiniz olduğu için okuyup aradan cımbızlama yapıyorsunuz.. Ben bunu bir çok forumda bu tür paylaşım yapan yerlerde paylaşıyorum.. Sonra yorum yapan olmuş'mu acaba hayalı yanlış yerim var uyaran çıkar mı diye bakıyorum geri dönüp konuya.. Konuyu okuyanlar oluyor ama ne tepki ne yorum bişey yok.. Ki yazanların yorum yapması daha önemli..
Öyle bir'şey farkettim..

Önce yorumları okudum sonra yazdıklarınızı, gerçekten mükemmel ayrıntılar var

iki bedenin buluşmasında'ki amaç zevki sefa kalbin birleşmesi aşk'a bir cefa' derdi gizlemek ayıp değil erdemliliğe karşı müdafa'
🔥

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Önce yorumları okudum sonra yazdıklarınızı, gerçekten mükemmel ayrıntılar var

iki bedenin buluşmasında'ki amaç zevki sefa kalbin birleşmesi aşk'a bir cefa' derdi gizlemek ayıp değil erdemliliğe karşı müdafa'
🔥
Yorumlarda önemli tabi.. Teşekkür ederim..

Interview Crying GIF

Geri
Üst Alt