Hmms

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Harika ! 5. mesajınızı attınız.. Harika her yerine dokunmak zevk veriyor.. Muhteşem ben forummeskeni admin ve kurucularını örnek alıyorum ..

Arka plan muhabbetleri
:

Biz'de açalım.. Yabancı isimlerimiz olsun uyandırmayalım
Küfürü 2020 senesinin eylül ayında sıkmadan kasmadan sitelerinde serbest bırakan forummeskeni kurallarını örnek alalım.. Tabi argoyu süsleyelim küfür derken.. Bizde onlar gibi rahat bir sunum yapalım..

Fake üyelik iddası vardı onuda açıklamamızda Charismax'ın dili gibi (ondan öğrendik fake üye yapıştırması yapmasını) geçirelim ..
Profillerimiz açık olsun .. Charismax anahtar kelimeleri bir ara öyle çektirmeyi düşündüğünü yazmıştı..

Kimseden haberimiz yokmuş gibi ama forumcu olduğumuzuda belirtelim.. Mağdur sıkılan kitleyi kendi forum sitemize çekelim..

Harika bu'gün'de sahtekarlığı layıkı ile yaptık ve resmi bir dil kullandık ..

Temamız özel gibi olsun.. Son sürüm olalım ( copyrigt alanını düzenlemeyi unutmuşlar :D ) Size harika bir bilgi vereceğim..

Forummeskeninin yan Char (çar)' ları ile bile kapışamazsınız .. Bunu not alın ..

Asla ve asla bir xenforo tabanlı sitede rollere bürünemezsiniz.. Kim olduğunuzu bilmem ama ne döndüğünü bilirim ..

Teşekkürler ...

Hmss' düşünsem mi? Öylesine bir iç ses girdim buraya .. Sonra kokusu yansır herkese ...

KeNo

Kıskançlık hapı olsun istiyorum!
İsim
Kenan
Memleket
Mersin
Ne diyon?

• Haha
Tepkiler: LsR
Var bildiği ki bunları yazdı. :N:

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Bu bölüme bayılıyorum ya .. Delilerin serbest alanı gibi ...

Serbest alan sataşmalarda dozunda ve tatlı ya ..:giggle:

Medeni Hal
Fake üyeliklerim inşaAllah es kaza forummeskeni açıldımı acaba dur bi bakayım diye girersiniz. :T:

• Haha
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Bizim zamanımızda adminler üyelerini tanımazdı kim kimmiş neymiş nerden gelmiş bilmezlerdi merakta etmezlerdi.. Şimdi'ki 2023'ünde herkes istiyor'ki site sahipleri üyelerini tanısın kim diye sorduğumuzda anlatsın :D O kafa bende asla yok tanışmayan tanışmaz.. Birde site forum bu yani herkese açık.. Yöneticiyiz diye milletin efendisi değiliz.. Hiç sevmem öyle şeyi zaten ..

Medeni Hal
Bizim zamanımızda adminler üyelerini tanımazdı kim kimmiş neymiş nerden gelmiş bilmezlerdi merakta etmezlerdi.. Şimdi'ki 2023'ünde herkes istiyor'ki site sahipleri üyelerini tanısın kim diye sorduğumuzda anlatsın :D O kafa bende asla yok tanışmayan tanışmaz.. Birde site forum bu yani herkese açık.. Yöneticiyiz diye milletin efendisi değiliz.. Hiç sevmem öyle şeyi zaten ..
Ben @Daisy nin hayat hikayesini biliyorum o nolacak? :T:
Hatta hadi itiraf edelim biz buluştuk annesiyle de tanıştım çok hoş bir kadın.
Tüh ya söylemicektik bak gene tutamadım kendimi. aksndlffjfo
@Daisy ayrıca çok tatlı birisi bak gene durduramıyorum kendimi. Ajdjdllf
Bir sürü de resim çekindik of ya gene ağzımdan kaçtı.
@Daisy özür bebeğim. akdmfşfkfnfl

Geri
Üst Alt