Kişisel değişim ayarları

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Merhaba arkadaşlar..
Mobil'den girdiğim kadarıyla bir ayarlama yaptım... Bu ayarlama biz forumda yokken ve diğer yönetici arkadaşlara yük bindirmemek için yapılmıştır...

Kendi profil kişisel ayarlarınızdan' KULLANICI adınızı değiştire'bilirsiniz...
Bunun için bir onay'lama olarak bir talepte ve bekletmede bulunmuyoruz..
Bazı işlerimiz var insani durumlarla alakalı zamanımız olmuyor veya imkanlar siteye girmemize olanak sağlamıyor... (Kısa bir süre) ...
Şimdi şöyle bir ayarlama yapıldı... Tag' alanı zaten kişisel başlığınız orada renklendirme stil girme malesef üyelere verilemiyor root girişli adminin onaylaması kod olarak girmesi gerekli ama düz yazı olarak zaten kullana'biliyorsunuz. ..

Burada yaptığımız ayarlama aslen nick yani kullanıcı adı değiştirme özgürlüğü...

Kendiniz değiştire'bilirsiniz...

2 ay'da 1 kullanıcı isimi değiştirme hakkınız vardır... Bunu kendiniz bizden istemeden değiştire'bilirsiniz..

Yalnız şöyle bir kuralımız var..

Değiştirdiğiniz kullanıcı adını bir sonraki değişim hakkı olan 60 gün yani 2 ay olan dolan zamanda alamazsınız... Aynı şekilde sizin değiştirdiğiniz o ilk isimi bir başkasıda alamaz.. Değişim yaptığınız kullanıcı adını geri almak değiştirmek için 3 ay gerekmektedir ... Yani örnekliyorum...

Charismax - Fatih

Yaptım varsayalım... Bir iki ay geçti Charismax nickine geri dönemem geri dönmek için 3 ay geçmesi lazım..

Ama 2 ay sonra fatih olan nick yerine charismax hariç başka bir kullanıcı adıyla değiştire'bilirim...

Bunu böyle yapmamızın sebebi... Bir kullanıcı adını (kullanılan) başka birisinin onu almamasını sağlamak...

Son bir özetle...

iki ay 60 gün süreyle değişimi kendiniz yapabilirsiniz...
Eski kullanıcı adınıza dönmek için 3 ay 90 gün bekler öyle değişim yaparsınız...

Ne uzattım ama ha....

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
O nasıl iş be ya :aa:;
Ben nick değiştirenlerin değişti diye duyuru yapılmasına ifşalama gibi bakıyorum :D Belki bilinmesini istemiyor değiştirsin duyurmaya gerek yok :aK;

İyi olmuş güzel bir nick bulursam değiştirecem arayıştayım

• Beğen
Tepkiler: LsR