Selamlar..

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Merhaba..

Gelişim biraz geç olsa da aklımdaydı, kısmet bugüneymiş.

Artık 2. bir evim daha var, buraya geldikçe kafa dağıtırım..​
Ooo sen beni tanımazsın... Duyumlar harici... Ama ben seni az çok bilirim... Sevdiğim bir karakter'de insansın.... Hoş' geldin...

Ooo sen beni tanımazsın... Duyumlar harici... Ama ben seni az çok bilirim... Sevdiğim bir karakter'de insansın.... Hoş' geldin...
Hoş buldum.
Tanımaz olur muyum yazılarını hep takip ediyorum.
Yakın bir zamanda aynı ortamda bulunmuştuk, Destina'nın çalışmalarına övgüler de bulunmuştum.
Tabii biz o zamanlar da dost kazıkları yemekle uğraşıyormuşuz, göremedik sevginizi affedin.. ^^

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Hoş buldum.
Tanımaz olur muyum yazılarını hep takip ediyorum.
Yakın bir zamanda aynı ortamda bulunmuştuk, Destina'nın çalışmalarına övgüler de bulunmuştum.
Tabii biz o zamanlar da dost kazıkları yemekle uğraşıyormuşuz, göremedik sevginizi affedin.. ^^
Şaka değil leydihan severim seni... Kulisin geçtiği her' ortamda övmüşümdür seni.. O kız fena demişimdir.. 😂 Hatta.. Altının çamur içinde değeri kaybolmaz gibi edebiyat bile yapmışımdır.. Bazende sana gönderme yapmışımdır.. Ama bu göndermeyi gerizekalılar farklı anlar.. Sen anlarsın denk gelirsen eski yazılarda var... Hoş'geldin...

Şaka değil leydihan severim seni... Kulisin geçtiği her' ortamda övmüşümdür seni.. O kız fena demişimdir.. 😂 Hatta.. Altının çamur içinde değeri kaybolmaz gibi edebiyat bile yapmışımdır.. Bazende sana gönderme yapmışımdır.. Ama bu göndermeyi gerizekalılar farklı anlar.. Sen anlarsın denk gelirsen eski yazılarda var... Hoş'geldin...
Aahaha harikasın. Bana hep işine geldiklerini atıyorlardı, onları neden göndermemişler kıskanç küpehler! :D
Forum çok güzel bu arada, emeklerine sağlık.
Ben de şu postbitini hep övmüşümdür senin, bir de esprili karadenizlilere yorumların..
Bendensin. ^^

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Aahaha harikasın. Bana hep işine geldiklerini atıyorlardı, onları neden göndermemişler kıskanç küpehler! :D
Forum çok güzel bu arada, emeklerine sağlık.
Ben de şu postbitini hep övmüşümdür senin, bir de esprili karadenizlilere yorumların..
Bendensin. ^^
Açık sözlülük küstahlık yada patavaksızlık değildir... Neyse konu o değil.. Sevdim seni... Benden nefret etsen bile ben seveceğimi severim 😂 bu arada neden uyumadın uyusana daha 1 gün var.. Kfkdmdldşd

Açık sözlülük küstahlık yada patavaksızlık değildir... Neyse konu o değil.. Sevdim seni... Benden nefret etsen bile ben seveceğimi severim 😂 bu arada neden uyumadın uyusana daha 1 gün var.. Kfkdmdldşd
Bu aralar forumla uğraşıyorum geceler gündüzler belli değil.
Bebek büyütüyoruz ondan oluyor. d
Beni sevenlerden nefret edecek duruma getirmesin rabbim beni amin.. ^^

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Bu aralar forumla uğraşıyorum geceler gündüzler belli değil.
Bebek büyütüyoruz ondan oluyor. d
Beni sevenlerden nefret edecek duruma getirmesin rabbim beni amin.. ^^
Sözün ucu açık diye diyorum... Nefret edilecek biri olsan banane çeker yine severim... Nefreti sen verirsin sevgiyi ben .. İki ayrı yol gibi.
😂 çocuk derken bebiş mi senin mi ? Yoksa aile ferd'i mi... Minnaksa ayakları pespembe bişidir la... Isır ısır şey olmaz insan.. Forum demişken.. Gelecem senin oraya.. Biraz uzaktayım şu'an kafam güzel geçici bir hafıza kaybı gibi durumdayım.. Aklımdasın... Beni'm hatun zaten varlığını hissettiriyordur kendisinin... Biraz zaman işim var büyük şeyler.. Az kaldı bitsin zamanı esnetir goy goy ve ciddiyetle kaynaşırız.. !!

KeNo

Kıskançlık hapı olsun istiyorum!
İsim
Kenan
Memleket
Mersin
Hoş geldin

Geri
Üst Alt