Selamlar..

Sözün ucu açık diye diyorum... Nefret edilecek biri olsan banane çeker yine severim... Nefreti sen verirsin sevgiyi ben .. İki ayrı yol gibi.
😂 çocuk derken bebiş mi senin mi ? Yoksa aile ferd'i mi... Minnaksa ayakları pespembe bişidir la... Isır ısır şey olmaz insan.. Forum demişken.. Gelecem senin oraya.. Biraz uzaktayım şu'an kafam güzel geçici bir hafıza kaybı gibi durumdayım.. Aklımdasın... Beni'm hatun zaten varlığını hissettiriyordur kendisinin... Biraz zaman işim var büyük şeyler.. Az kaldı bitsin zamanı esnetir goy goy ve ciddiyetle kaynaşırız.. !!
Nefret etmeyim ya, nefret edersem çok fena bir şey oluyorum. adafaf
Ama Nesloş varken kafadan torpillisin sen. adaf
İyi anlaşabilmek şart, Nesloş'un kocişisin.. Saygı da kusur etmeyiz. Goygoy da bizim işimizdir, hep ciddi olmuyor ki.
Gel bakalım foruma da beğenecek misin pembiş minnak ayaklı mı görürsen ıstırtabilirm sana bebişimi.D
Bekliyoruz efendim işleri hallediniz kapımız açık. .:D

@Leydihan, hoş geldin iyi forumlar :c2:

@Leydihan hoş geldin büyük ihtimalle bir hafta on gün sonra unutup bir daha da girmezsin

gbt yapmadan tanıyoz .d hoşgeldin

Aman yarabbim ben çölden gelip vahaya düşmüşüm meğerse. Gökten üye yağıyor, bana özelmiş gibi hissettim.
Maşallah sübhannalah, harikasınız.
Hoş buldum efendim teşekkür ederim..
Bir evim daha oldu zaman buldukça damlarım aranıza.. :*

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Nefret etmeyim ya, nefret edersem çok fena bir şey oluyorum. adafaf
Ama Nesloş varken kafadan torpillisin sen. adaf
İyi anlaşabilmek şart, Nesloş'un kocişisin.. Saygı da kusur etmeyiz. Goygoy da bizim işimizdir, hep ciddi olmuyor ki.
Gel bakalım foruma da beğenecek misin pembiş minnak ayaklı mı görürsen ıstırtabilirm sana bebişimi.D
Bekliyoruz efendim işleri hallediniz kapımız açık. .:D
Ben bebelek' to going derken.. Gerçek kanlı canlı manasın'da demiştim.. Kafam leylanın etekleriydi.. Forum bebişliği aklıma gelmediydi.. Olsun güzel cover'la dönüş yapmışsın :haha: Nefret et benden... Dost olmak için kavgamız şart... Neyse bir ara ben seni hey hey'lendiririm.. Ama 2 dakika sonra naber dememiz lazım yoksa olmaz .. dsfdsf

İsim
Bir Adam
Memleket
Çankırı
Meslek
CNC OPERATÖR
Medeni Hal
Bırakacağınız izler güzel hatıralarınız olsun. Hoşgeldiniz.

Geri
Üst Alt